Dane pojazdu

Typ pojazdu: Osobowe

Marka: Zastava

Model: Campagnola

Rocznik: 1965

Nadwozie: JEEP

Stan: Dobry

Cena: 36 500PLN

Link do oferty:

Zobacz tutaj

Jeep'a może mieć każdy.

Rzadko piszę o samochodach terenowych gdyż, ze względu na swoją naturę i zastosowanie, należy je zaszufladkować jako pojazdy stricte użytkowe, Życie pokazuje, że tak właśnie są wykorzystywane.

Co nie zmienia faktu, że bywają przypadki, jak z tym Fiatem/Zastavą, że auto jest po latach w stanie niemal fabrycznym. To głównie dotyczy pojazdów wojskowych, kiedyś UAZów, potem amerykańskiego sprzętu, który trafiał do nas głównie z baz US Army znajdujących się w Niemczech. Teraz jednak trafiło na pojazd z magazynów naszego wojska. Wracam do niego po pół roku, bo pierwszy raz pojawił się u mnie – tutaj – a teraz wpadłem na niego przy okazji Auto Nostalgii.

Campagnola z jugosłowiańskiej fabryki Zastavy to a solidna terenówka z napędem 4×4 i reduktorem. Auto wyposażono dodatkowo w ogrzewanie i demontowalne nadstawki drzwi. Oczywiście można też założyć brezentowy dach rozpinany na pałąkach. Przy czy, o wiele ładniej auto prezentuje się bez tego.

Zastava pochodzi co prawda z 1965 roku, ale po przyjeździe do Polski wyskoczyła w niej awaria tylnego mostu i nikt jakoś nie zebrał się do jego naprawy a po upływie 40 lat w garażu, została sprzedana jako uszkodzona.

Obecnie pojazd jest po pełnej renowacji, w bardzo apetycznym stanie. Pół roku temu Zastavę wystawiano za 39 tysięcy złotych ale później cenę obniżono o 10 procent.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

1959El CaminoChevrolet
1993XJ220Jaguar
1981DyaneCitroen
2014Viper SRT10 T/ADodge

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej