Dane pojazdu

Marka: BMW

Model: 316i Compact

Rocznik: 1999

Cena wywoławcza: 65 605PLN

Link do oferty:

Zobacz tutaj

W swoim czasie, jeden z bardziej krytykowanych modeli BMW, ale niech kamieniem rzuca ten, kto nim nie jechał. Compact to bowiem taki samochód, który „kupuje” człowieka urokiem i stylem jazdy. Nawet taki stukonny.

Jest kilka schorzeń, które trapią fanboyów BMW. Musi być moc a auto duże. Oczywiście, im większe, tym moc też powinna rosnąć. A wszystko po to, żeby dało się okrążyć rondo z charakterystycznym „rututututuuuu”.

Na szczęście, bawarska marka nie utrzymałaby się wyłącznie z takich nabywców, dlatego oferowane też inne modele, które pozostawały całkiem poza radarem tych, których opisałem powyżej.

Compact 316 to nie jedyna, tego typu, oferta. Bywały też samochody 518, zarówno sedany, jak i kombi. Ktoś powie, że to nie ma prawa jechać. A ja wiem, na sto procent, że jedzie, do tego całkiem zacnie.

Wiadomo, tylne koła kręcą się w takim 316 z tą samą, z grubsza, prędkością, co przednie, ale to nie powinno samochodu dyskwalifikować w oczach normalnego kierowcy. Taką mam przynajmniej nadzieję.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

2000MX-5Mazda
1991318ISBMW
2000S4 B5Audi
2002S2000Honda

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej