Dane pojazdu

Marka: BMW

Model: 525i

Rocznik: 2000

Cena: 14 750EUR

Link do oferty:

Zobacz tutaj

Dzięki, Kamil, za podpowiedź do tytułu. Przydają się takie rzeczy bo dzięki nim można czasem inaczej spojrzeć na dany pojazd i zastanowić się nad historyjką, którą da się do niego dopisać.

W przypadku BMW serii 5, należy jednak zdecydowanie zachować powagę, bo tak te auta są traktowane. Przez niektórych nawet jako jedne z ostatnich „prawdziwych” BMW. I coś w tym jest, bo auta, które przyszły na świat po tej generacji, wzbudzały już zupełnie inne, nie zawsze dobre, emocje.

E39 ma wszystko czego od BMW oczekujemy. Po pierwsze, sześć cylindrów w rzędzie i wzdłużnie oraz napęd na tył. Poza tym, foremne nadwozie typu sedan, całkiem agresywnie wystylizowane. Zwieńczenie tych elementów to charakterystyczna pozycja za kierownicą, od lat opracowywana aby kierującego stawiać w centrum uwagi i ergonomii kabiny. Z tego ostatniego, marka dotąd, na szczęście, nie zrezygnowała.

Samochód z minimalnym przebiegiem pojawił się w ofercie znanego z tych stron dealera klasyków. Zapraszamy do Dortmundu do Martina Oberschulte.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

2000MX-5Mazda
1991318ISBMW
2000S4 B5Audi
2002S2000Honda

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej