Lajkonik Roku – Finał 2023 Zakończony

1,5M wyś. Strefa Wsparcia Autora

Wyniki

Renault Alpine A310

Zwycięzca Lajkonik Roku – Finał 2023

1 Miejsce

  • Pani Milena M. (Polska)

2 Miejsce

  • Pani Małgorzata K. (Polska)

3 Miejsce

  • Pan Waldemar Z. (Polska)
Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

4 komentarze

Milena Miłosz 2024-01-28 - 18:45

Dzień dobry musiałam napisać pod wynikami konkursu komentarz.
Przebieg dzisiejszego dnia wstaje rano spoglądam na telefon a tam e-mail od Likonic co mnie bardzo zdziwiło ale klikam na e-mail a tam informacja Gratulujemy wygranej w finałowym głosowaniu lajkonik roku 2023. co mnie bardzo zdziwiło. Po odczytaniu całego e-mail jak wskazywało w nim zalogowałam się do konta i zrobiłam o co mnie proszono w e-mail.
Po odebraniu bonów przeszłam na stronę Media expert i zrobiłam zmówienie ale po wybraniu telefonu w kasie problem podany numer bonu jest nie poprawny i pierwsze co mi przyszło do głowy likonic daje lipne bony. Aby wytłumaczyć sprawę weszłam na likonic, klikam na kontakt na początku nie wiedziałam o co chodzi bo zostałam przekierowana na inną stronę ale po przeczytaniu wszystkiego wybrałam portal wpisałam wszystkie dane swoje wraz z wiadomością i wysłałam. Ku mojemu zaskoczeniu po 10 minutach dostałam e-mail zwrotny od Centrum pomocy Izergrup czy jakoś tak to się nazywało z informacją że problem został usunięty i zostałam poproszona o ponowne zamówienie w media expert i wpisanie kodu bonu.
Oczywiście kod został przyjęty i zamówienie zostało przyjęte. Na stronie Sonax nie miałam problemu. Dlaczego to piszę dlatego że nigdy nic nie wygrałam a bony na kwotę 2500zł to naprawdę dla mnie duża wygrana i chciałam podziękować Likonic a także panu Jaromirowi z centrum pomocy. Jak tylko otrzymam zamówienia dodam Foto do komentarza.

Reply
Marcin Suszczewski 2024-01-28 - 21:09

Pani Mileno,
Serdecznie dziękujemy za udział w głosowaniu i gratulujemy wygranej. Niech służy. I proszę do nas wracać, głosujemy co miesiąc, chociaż finałowe jest faktycznie tylko raz w roku.
Marcin

Reply
Małgorzata Kalisz 2024-01-29 - 22:07

Witam, ja też dołączam się z podziękowaniem za nagród. Nagroda trochę miejsze, bo 1600 zł, ale też niemała, zakupy także zrobione i jak pani Milena podzielę się fotkami po otrzymaniu przesyłek.
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

Reply
Marcin Suszczewski 2024-01-29 - 22:15

Bardzo miło słyszeć takie słowa. W imieniu całego zespołu, który ciężko pracował nad pozyskaniem nagród dla państwa głosujących, serdecznie dziękuję i przekazuję. Niech to stanowi dla nas wszystkich motywację do dalszej pracy. Pozdrawiam. Marcin

Reply

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej