Likonic združuje nadšencov klasického motorizmu a je rozšírením blogu „Wyszukane Samochody“ vydávaného od roku 2012. Vychádza v poľštine, s obsahom v angličtine. Zahŕňa prehľad ponuky klasických automobilov, spravodajstvo zo športových podujatí a výstav, ako aj technické novinky.

Autorom textov a vydavateľom webu je Marcin Suszczewski, ktorý svoju publicistickú prácu začal v týždenníku „Motor“ v roku 1990 a potom spoluvytváral kultový „Motomagazyn“. Ako novinár a textový redaktor bol spájaný s „Výprav 4×4“ a „ClassicAuto“. O automobilovom svete sa vyjadroval aj pre TV Biznes a rozhlasové programy Jedynka a Trójka.

Marcin má vo svojom portfóliu niekoľko dôležitých reklamných kampaní, okrem iného aj pre automobilové značky. Za publikovanie v americkom „Automobile Magazine“ bol ocenený striebornou medailou na International Media Awards. Spolu s agentúrou Tony Jardine spoluvytváral PR program tímu WestMcLaren GT. Vydával prvý časopis v Poľsku pre zákazníkov Volvo, „Amazon“.

Denne sa venuje vývoju a úprave textov, aj pre reklamný trh ako copywriter, napokon bol spájaný s najväčšími agentúrami ako Lintas, Gray či Scholz&Friends. Špecializuje sa na automobilový priemysel, no jeho reklamné slogany a texty nájdete pri príležitosti reklám na minerálne vody, kozmetiku či elektroniku.

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej