Znamy już ceny „Novecento”.

144 wyś. Strefa Wsparcia Autora

Jakiś czas temu pisałem o linii produktów „Novecento” marki Agip. Włoski koncern olejowy wprowadził je do sprzedaży specjalnie z myślą o klasykach. Dzisiaj znamy już ceny w Polsce.

Spółka Techem, która w naszym kraju reprezentuje Agip, uruchomiła sprzedaż produktów linii „Novecento”. Na razie próbnie, na tzw. zamówienie. Wydaje się jednak, że ceny są na tyle atrakcyjne, że powinni znaleźć się chętni do zalania silników, skrzyń biegów i mostów w swoich klasycznych czterech kółkach.

Warto zwrócić uwagę na jeden z produktów włoskiej marki, o którym nie pisałem wcześniej, a który znalazł się w ofercie. Mowa o dodatku do benzyny dla silników na tzw. ołowiową, wytwarzanego też przez krajowy Orlen. O ile jednak Orlen nie jest w stanie podać informacji na temat dostępności dodatku, to w ofercie „Novecento” dodatek możemy już zamawiać, na dodatek w opakowaniu o pojemności 1 litra, więc praktyczniejszym niż produkt Orlenu konfekcjonowany w małych, jednorazowych (i przeciekających) buteleczkach.

Poniżej zestawienie cen a wszelkie zapytania kierujcie do firmy Techem np. mailem: eni@eni.techem.com.pl

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej