Retro spotkanie w stolicy… Wielkopolski. 

17 wyś. Strefa Wsparcia Autora

Stęskniliście się już za motoryzacją w najlepszym, targowym wydaniu? W takim razie, pora na podróż do przeszłości! W październiku, od 25 do 27, w Poznaniu targi Retro Motor Show!

Międzynarodowe Targi Poznańskie zawsze były miejscem ekspozycji nowości ze świata motoryzacji – nie tylko krajowej, czy “braterskich” krajów, ale również tej “nieosiągalnej”, zachodniej. Z miłości do klasycznej motoryzacji, zrodził się pomysł utworzenia targów Retro Motor Show.

Targi to wspaniała podróż do czasów naszych dziadków i ojców, w których klasyczna motoryzacja miała swoje początki. Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie warkot starych silników i nieco cofnąć się w czasie by ponownie podziwiać perły motoryzacji w pełnej okrasie!

Retro Motor Show to nie tylko targi samochodowe, ale przede wszystkim wspaniała podróż przez historię motoryzacji. Podczas tego wydarzenia zwiedzający mają możliwość obejrzeć wyjątkowe marki i modele, które niejeden miłośnik motoryzacji chciałby mieć w swoim garażu.

Zapraszamy na największą w Polsce ekspozycję: samochodów zabytkowych i klasycznych, motocykli zabytkowych i youngtimerów. W programie również: pokazy i prezentacje, strefa wozów specjalnych, retro tuning, „Akademia Renowacji”, a także klasyki na sprzedaż.

Informacje na stronie Targów – czyli tutaj.

Zdjęcia: Fotobueno/MTP

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej