Zarejestrowana/y.

69 wyś. Strefa Wsparcia Autora

Likonic zmienia się i rozwija, ale pewnie nie da się łatwo powiedzieć, że „na waszych oczach”. Prawda jest taka, że mamy zbudowanych sporo ciekawostek, do których pewnie nie zaglądaliście. Dlatego będę stopniowo wdrażał was w nie, abyście mogli – jak to mówią marketingowcy – zanurzyć się w pełnym Likonic experience.

Zaczniemy od możliwości rejestracji i logowania bo ta przydaje się co miesiąc przy okazji głosowania w Plebiscycie Lajkonik Roku. Oczywiście, można głosować też bez logowania, ale dobrze wiedzieć, że takie oddanie głosu pozbawia głosującego szansy na udział w losowaniu nagród – tutaj. Do wejścia w strefę logowania służy ikonka z prawej strony na górnej belce portalu, tuż obok sklepowego koszyka, o którym przy innej okazji.

Do logowania zbieramy tylko niezbędne informacje, a wszystko zgodne z regulaminami – tutaj. Utworzenie konta nie powinno zająć dłużej jak pół minuty jeśli jesteśmy jeszcze przed drugą kawą a internet chodzi jakby chciał a nie mógł. Po rejestracji można przejść do logowania i zajrzeć do proponowanych opcji konta. Można tam połączyć się ze swoimi kontami w tzw. social mediach, ustawić informacje i zdjęcia profilowe, a także zajrzeć od sekcji zamówień. Natomiast od razu zauważycie zakładkę „Konkursy”, którą warto sprawdzać po każdym głosowaniu na Lajkonika Roku. To tutaj pojawi się informacja o ewentualnej wygranej oraz możliwość pobrania bonu – nagrody.

Do konta użytkownika dołożyliśmy też trzy funkcje dla zainteresowanych podjęciem współpracy redakcyjnej z Likonic, to ( Galeria, Video ), Garaż i Dziennik. Już tłumaczę o co chodzi. Otóż, wychodzimy z założenia, że przynajmniej część z Czytelników chciałaby pochwalić się swoim klasykiem (a przecież przed laty zorganizowaliśmy taki przegląd na łamach profilu FB i cieszył się on sporym wzięciem) i dla nich jest możliwość umieszczenia zdjęcia lub wideo pojazdów (samochodów motocykli) wraz z informacją na jego temat. Taki wpis weźmie udział w Likonic Concours d’Elegance, który już planujemy. To będzie coś zupełnie innego od Plebiscytu Lajkonik Roku, w Konkursie Elegancji nagrodzimy pojazdy Czytelników. Więcej o tym już wkrótce.

Kolejne zakładki, czyli właśnie Garaż i Dziennik, to wspomniane okazje do redakcyjnej współpracy. W nich umieszczać można własne materiały ze zgodą na wykorzystanie przez Likonic. O ile filmy niech będą wolną formą wypowiedzi (byle na temat klasycznej motoryzacji), to w Garażu oczekujemy na wpisy tematyczne i pasujące do naszych kategorii bloga ze spotów informacji o pojazdach z twojego miasta. itp. W Dziennik Pokładowy dokumentować będziecie swoje życie z klasykiem, od podróży, przez ubezpieczanie po kwestie serwisowe. Powiecie, że kogo to zainteresuje, a my mówimy, że przede wszystkim nas a poza tym pozostałych Czytelników, którzy być może przymierzają się do wejścia w świat starszej motoryzacji a może mają inny samochód i chętnie poczytają o waszym.

Nie ukrywam, że liczymy na wasze zaangażowanie i wkład. Na dodatek zamierzamy je premiować w imię zasady, że „nic za darmo”. Jak już uda nam się rozruszać Konkurs Elegancji i te wpisy, to pójdziemy dalej, ale zacznijmy małą łyżeczką.

W panelu użytkownika zauważyliście tez pewnie ikonkę LIKPP, ale jej omówienie zostawię na następny raz. Póki co, zacznijmy od podstaw i będziemy zacieśniać współpracę. W razie pytań, pozostaję do dyspozycji pod mailem.

Marcin Suszczewski

Zdjęcie: Kuba Żołędowski

 

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej