Szał przeminął.

30 wyś. Strefa Wsparcia Autora

Szał przeminął.

Gdzie te czasy kiedy miłośnicy i kolekcjonerzy dosłownie rozdrapywali „stare jak nowe” Mazdy w cenach od 40 do nawet ponad 60 tysięcy złotych. Fakt, tamte samochody to był po prostu tzw. new old stock, ale temu tutaj też niewiele brakuje.

Historia nie jest nawet jakoś specjalnie odległa w czasie. Pisałem o tym najpierw ja bo miałem informacje z pierwszej ręki. Później przyłączyli się inni. Ogólnie nie brakowało entuzjastów, część japońskich samochodów odbierano z Wrocławia a reszta powędrowała podobno pod Warszawę.

Jak by to nie wyglądało, a historia była opisywana – tutaj – i – tutaj – Mazdy skusiły kilkunastu chętnych i fajnie by było, po tych kilku latach, sprawdzić jak się mają. Zarówno samochody jak i właściciele.

Zanim jednak takie informacje się pojawią a wierzę, że w komentarzach coś ciekawego zobaczymy, warto przyjrzeć się kolejnemu rodzynkowi od Mazdy. Prezentuje się niczym tamte samochody, z fajnym, bogatym wyposażeniem, ale cena spadła trzykrotnie.  

Mazda 323

Rocznik: 1986

Cena: 18 999PLN

Kontakt: 517 335 870

Link

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

2000MX-5Mazda
1991318ISBMW
2000S4 B5Audi
2002S2000Honda

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej