Dane pojazdu

Marka: Fiat

Model: Panda

Rocznik: 1997

Cena sprzedaży: 1850 EUR

Link do oferty:

Zobacz tutaj

Tak się akurat złożyło, że chwilę po wspaniałej Y10, na innej europejskiej aukcji debiutuje niezła Panda. Sęk w tym, że jaka by Panda nie była urokliwa, nie ma, przynajmniej moim zdaniem, szans w starciu z siostrą od Lancii. Y10 bije ją pod względem oryginalności, wyposażenia i prowadzenia. Przy niej Panda jest zwyczajnie przaśna.

Być może nie jestem do końca obiektywny w wyrażanych opiniach, wszak przejeździłem trochę za kierownicą Y10 właśnie. Zarówno po mieście, jak i w dalszych trasach, przy okazji obserwacji Rajdu Pekin-Paryż, który kilka lat temu przejeżdżał przez Polskę. Mam też świadomość, że prostota Pandy ma swoich zwolenników, wręcz fanów.

Dlatego z tym większym zainteresowaniem obejrzę starcie tych dwóch egzemplarzy. Nawet biorąc pod uwagę oczywistą przewagę Y10 (bo wersja, silnik, przebieg), niekoniecznie ostateczna różnica musi się okazać miażdżąca po którejś ze stron. Szwedzi z BilwebAuctions obstawiają wartość Y10 na około 30-40 tysięcy PLN, co jest chyba mało realne. Za to Panda ma szansę pójść za jakieś 10-15 tysięcy. By było śmiesznie gdyby się sprzedały w podobnych pieniądzach. To by już była w zasadzie niestosowność.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

2000MX-5Mazda
1991318ISBMW
2000S4 B5Audi
2002S2000Honda

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej