Głupia sprawa.

32 wyś. Strefa Wsparcia Autora

Kiedy w 1995 roku kupowałem ośmiocylindrowego Chevroleta Monte Carlo z roku 1986 to myślałem o nim w kategoriach „stary trup”. Jak zatem należałoby się odnieść do wiekowego Citroena, który jednak wcale na swoje lata nie wygląda.

C5 ma swoich zwolenników, ale niewątpliwie jego stylizacja należy raczej do awangardowych. A może należała bo samochód karierę rozpoczął przeszło dwadzieścia lat temu. Wtedy na pewno był szalony i może dlatego nie zrobił oszałamiającej kariery.

Cóż, dzisiaj takich cytryn jest na pęczki i najczęściej podpadają już do kategorii gruzowozu, tym większe zaskoczenie gdy pojawia się pojazd z najmocniejszym, oferowanym wtedy, silnikiem oraz całkiem symbolicznym przebiegiem. Za to za niemałą sumę.

Wartość rynkowa C5 pierwszych roczników rzadko dzisiaj przekracza 5 tysięcy złotych więc egzemplarz oferowany za cztery razy więcej musi budzić zainteresowanie. Chociażby ciekawość co on też takiego ma czego nie mają już te o wiele tańsze.

W skrócie, wszystko. Ten jest po prostu w świetnym, niezużytym stanie, ale nie na to chciałbym zwrócić uwagę. Mój Chevy w wieku niespełna dziesięciu lat naprawdę wyglądał na auto z innej epoki, a o C5 nie do końca da się tak powiedzieć.

Citroen nadal jest wygodny, przestronny i proponuje niezrównany komfort resorowania. Domyślam się też, że skoro kogoś na niego stać to nie będzie nadmiernie stękał pod pompą na stacji benzynowej bo V6 lubi jednak sporo wypić.

 

Citroen C5 V6

Rocznik: 2003                   

Cena wywoławcza: 20 000PLN

Telefon: 691 883 640

Link

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

2000MX-5Mazda
1991318ISBMW
2000S4 B5Audi
2002S2000Honda

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej