Dane pojazdu

Marka: Saab

Model: 9-5

Rocznik: 2004

Cena wywoławcza: 18 900PLN

Link do oferty:

Zobacz tutaj

Saab nigdy nie był samochodem dla każdego. Niby każdy mógł nim jeździć, ale nie każdy nawet chciał. A inni dali by się pociąć za taką szansę. Dzisiaj to już historia, ale na tyle świeża, że wciąż te samochody są jeszcze dostępne.

Jako właściciel kilku Saabów, w tym kombi 9-5 (które dwa razy odkupiłem od tego samego człowieka, który kupował je ode mnie), ten model zawsze przykuwa moją uwagę. Z kolei bardzo niewiele ich jest w tym kolorze, który Saab nazwał „Espresso Black”.

Do takiego 9-5 kombi, w tym właśnie kolorze, sam się w swoim czasie przymierzałem. Ależ on mi się podobał. Niby to tylko kolor, ale jak człowiekowi co w oko wpadnie, to sami wiecie, że ciężko to czasem z tego oka wyciągnąć.

Ten zaś nie tylko ma piękną barwę, ale też kompletne wyposażenie, z tymi droższymi fotelami włącznie. Sam je do swojego zakładałem to pamiętam doskonale, że nie trzeba było nawet nigdzie jechać, byle miał człowiek szansę w nich posiedzieć.

Mówi się, żeby w Saaba już nie iść bo z częściami krucho. Wiele z tych starszych już jest blacharsko w marnym stanie. Większość jest tanio do wzięcia, ale nie ten i może są, po temu, powody. Na zdjęciach jest dobrze, ale na żywo mógłbym się nie opanować.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

2000MX-5Mazda
1991318ISBMW
2000S4 B5Audi
2002S2000Honda

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej