Dane pojazdu

Marka: Citroen

Model: CX 25

Rocznik: 1986

Cena: 43 169PLN

Link do oferty:

Zobacz tutaj

Już sam rzut oka na kierownicę i zegary w tym Citroenie sprawiają, że chce się jechać. Nie drzeć asfalt z niemieckiej autostrady, ale właśnie jechać. Daleko, równym tempem, przed siebie. Z Polski, choćby do Portugalii.

Zresztą, skoro o Portugalii mowa, był taki film, gdzie bohater CXem właśnie pojechał do Lizbony. Nie pamiętam tytułu, ale liczę na waszą pomoc. Możliwe, że „Lisbon Story”? Nieważne, bo chodzi właśnie o odległość i czasoprzestrzeń, którą ten Citroen zakrzywia.

Prezentowany egzemplarz to diesel. Co sprawia, że postoje po drodze będą rzadkie, bowiem zasięg CXa ropniaka to spokojnie powyżej tysiąca kilometrów. Te modele, a wiem co mówię, bo miałem XM’a diesla bez turbo, adresowane są do kierowców z mocnym pęcherzem.

Wspaniała, mocna, pancerna wręcz, konstrukcja to dobra podstawa dla zawieszeniowej hydropneumatyki. To ona właśnie robi w tym samochodzie magię. A awangardowa (wciąż) stylizacja modelu, tylko dodaje uroku do tamtych zalet.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

1959El CaminoChevrolet
1993XJ220Jaguar
1981DyaneCitroen
2014Viper SRT10 T/ADodge

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej