Serialowi bohaterowie.

24 wyś. Strefa Wsparcia Autora

Serialowi bohaterowie.

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek serialu „Briarpatch” i nabrałem ochoty na e28. Bohaterka serialu, grana przez Rosario Dawson, kończy trudne dochodzenie decyzją odkupienia takiego BMW. Ok, jej wóz nie ma takich dodatków, ale to dla mnie akurat zaleta.

Te samochody też już powoli przechodzą do grupy rzadkich znalezisk. Takie w dobrym stanie ma się rozumieć bo cały czas rośnie też liczba e28, które mogą już tylko posłużyć jako dawcy niektórych elementów wyposażenia, tapicerki czy nadwozia.

Osobiście, cieszę się, że serialowe produkcje potrafią pokusić się o takie samochodowe powroty. Przynajmniej za granicą. U nas widziałem ostatnio pościg za nowym BMW w wykonaniu dwóch bandziorów w Krokodylu kabrio i trochę mnie to zestawienie zdziwiło.

Po pierwsze, Krokodyl nie ma szans w pościgach za czymkolwiek, po drugie nie nadaje się, ze względu na niepospolitość do prowadzenia obserwacji a po ostatnie nie wyobrażam sobie tych bandytów, którzy dokonują takiego wyboru samochodu. Przy czym tu akurat mogę się mylić.

 

 

BMW 528i

Rocznik: 1983

Cena wywoławcza: 42 999PLN

Kontakt: 606 632 343

Link

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

1959El CaminoChevrolet
1993XJ220Jaguar
1981DyaneCitroen
2014Viper SRT10 T/ADodge

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej