Dane pojazdu

Marka: Maserati

Model: Bora

Rocznik: 1975

Cena: 906 998PLN

Link do oferty:

Zobacz tutaj

Jak wielu, i ja miałem w dzieciństwie resoraki. To one uczyły mnie kontaktu z wielką motoryzacją, bo jak inaczej niby miałbym doświadczyć kontaktu z marką Maserati. Moja Bora nie podobała mi się najbardziej ze wszystkich, ale miała bodaj najlepsze resorowanie.

Nie wiem, jak u was, ale my zawsze sprawdzaliśmy jak resorak resoruje. Najpierw przednia oś, potem tylna. Jeśli miękko odbijał się od podłoża, zasługiwał na najwyższe uznanie. Właśnie tak resorowała moja Bora w kolorze purpury.

Do szkoły chodziłem w centrum Warszawy, na Polną. Czego nauczyliśmy się o resorowaniu na modelach, sprawdzaliśmy potem na poparkowanych przy ulicy samochodach należących w dużej mierze do dyplomatów. Wszak to właśnie oni przyjeżdżali na słynny bazar.

Dzisiaj Borę wspominam z łezką w oku i nadal czekam na pierwsze spotkanie na żywo. Cóż, skoro takich, jak ten w ogłoszeniu, samochodów powstało tylko 571 egzemplarzy a cena wynosi, jak widać.

Nic to, czekam dalej. I tylko mała uwaga do Volkswagena. Jak już wpadnie wam do głowy nazywanie czegoś po takim Maserati, niech by to jakkolwiek miało polot, Bo ta Jetta, co nią niby nie była, nijak nie zasługiwała na miano Bory.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

1959El CaminoChevrolet
1993XJ220Jaguar
1981DyaneCitroen
2014Viper SRT10 T/ADodge

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej