Na 100 procent.

Golf w cenie powyżej 50 tysięcy złotych to już terytorium gdzie nie ma miejsca na szkolne pomyłki i wtedy otwierasz drzwi a przed oczami masz kierownicę z GTi, która niekoniecznie koresponduje ze znaczkiem „L” na klapie bagażnika i ascetycznością deski rozdzielczej.

Swoją drogą, ten samochód uświadamia nam jak daleką drogę przeszła motoryzacja przez minione pół wieku bo jednak co jak co, ale poziomem wyposażenia albo chociaż ornamentyki ten niemiecki pojazd ustępuje znacząco nawet Ładzie.

Nie jestem do końca pewien czy Golfy pierwszej serii weszły już na deklarowany przez sprzedającego poziom cenowy, ale przypomnę, że w maju tego roku namawiałem do zakupu odrobinę młodszego egzemplarza w podobnej cenie. Tamten niestety też wykazywał odstępstwa od VIN.

Jak by na to nie patrzyć, Golf wciąż robi wizualnie fajne wrażenie. Wersja z silnikiem 1.1 być może lepiej nadaje się do wożenia poczty po osiedlu niż dynamicznego zaliczania serii ciasnych górskich zakrętów, ale może nie jest to ostatecznie takie niezbędne.

 

Volkswagen Golf L

Rocznik: 1975                   

Cena wywoławcza: 54 800PLN

Telefon: 512 558 681

Link

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Powiązane posty

1959El CaminoChevrolet
1993XJ220Jaguar
1981DyaneCitroen
2014Viper SRT10 T/ADodge

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej