„Tady nikdy neprší.”

40 wyś. Strefa Wsparcia Autora

"Tady nikdy neprší."

DriveCup není jen soutěž na dráze. V rámci této formule je také organizována turistická rallye ve Spale a výstavní akce v Koneseru ve Varšavě spojená s městským rallye v malebných uličkách Prahy.

Před rokem to bylo přepychové a ještě intimnější. Což neznamená, že druhý ročník městské rallye a výstavy Classic Koneser nepřilákal diváky a milovníky klasických automobilů do varšavské čtvrti Praga, do místa, kde se kdysi vyráběly hektolitry lihovin, které se později tak ochotně konzumovaly ve všech zemích světa. .

Koneser je mimořádné místo. Postindustriální oblast se změnila na servisní zařízení, Polské muzeum vodky a kampus Google. Podařilo se tak na obrovské ploše v srdci Prahy vytvořit místo přátelské k lidem, nejen k balení palet a zaměstnancům Polmosu. Nezapomínám na zákazníky, ale zdá se, že i těch v okolí trochu ubylo.

Classic Connoisseur je výstava veteránů, která se zde koná začátkem července. Jsou auta, která Interia Drive Cup – pořadatel akce – běžně na tratě nepřiveze, protože tyto vozy prostě nezávodí. Mají však další přednosti, které ochotně prezentují během výstavy a City Rallye po okolních uličkách.

O tom všem mluvím s Marcinem Miziakem, jedním ze dvou organizátorů a šéfů Interia Drive Cupu a obdivovatelem krásného Citroenu DS. A co z tohoto rozhovoru vzešlo, uvidíte v druhé epizodě Koneser, kterou vám důrazně doporučuji zhlédnout.

Dodaj media
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 30.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.

Zostaw komentarz

Likonic wszelkie prawa zastrzeżone  by

Strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Akceptuje Więcej